החל מה-01/01/2015 החוף יהיה סגור עקב שיפוצים עד להודעה חדשה!
As of 01/01/2015 the beach will be closed due to renovations until further notice!
По состоянию на 01/01/2015 пляже будет закрыт в связи с ремонтными до дальнейшего уведомления!
Ab 01/01/2015 Strand wird wegen Renovierungsarbeiten bis auf weiteres geschlossen!
Hebrew English Россия Deutsch español français
חוף מינרל ים-המלח

ימי כיף בים המלח

ימי כיף בים המלח

ימי כיף בים המלח

חשבתם פעם על יום כיף ייחודי לעובדים? אולי אחד מבני המשפחה חוגג יום הולדת עגול ואתם רוצים לשמח אותו באופן מיוחד? ימי כיף בים המלח הינם אופציה ייחודית וקסומה לעריכת יום כיף בסגנון אחר ושונה. יום כיף שהוא גם חוויה אינטנסיבית אך בו בזמן מרגיעה ושלווה. יום כיף שמגבש ומאחד אך גם נותן את המקום והשקט לכל אחד ליהנות גם קצת מהלבד, מהשלווה, ומהתבוננות בנוף הקסום שמלווה את כל היום הזה.

ים המלח – לא לראותו בלבד

ידוע, ים המלח מהווה אטרקציה תיירותית עבור אנשים רבים מכל העולם כולו. מעבר לייחודיותו כמקום הנמוך בעולם, ים המלח מציע סגולות ריפוי מיוחדות, ומינרלים טבעיים המסייעים בשמירה על העור והזנתו, כך שהם מהווים למעשה חומר חשוב בתכשירי קוסמטיקה רבים. בנוסף לכל אלה, ים המלח הוא מקום יפה, טבוע כאצבע בתוף הרי יהודה המרשימים, וגובל בנוף המדבר העוצמתי. כל אלה מהווים קרקע פורייה לאפשרויות רבות שמציע ים המלח למבקרים בו. בשנים האחרונות גילו אנשים רבים את הפוטנציאל הגלום בים המלח והחלו לתכנן ימי כיף בים המלח עבור מטרות שונות.

ימי כיף בים המלח – למי זה מתאים?

ימי כיף בים המלח מתאימים כמעט לכל קבוצה שמעוניינת ביום כיף או יום גיבוש בסגנון קצת אחר. ימי כיף כאלה מוצעים בחוף מינרל, השוכן בצפון ים המלח. החוף מציע טיפולי ספא, בריכת מי גופרית טבעית, חנות מוצרי ים המלח ושכשכוך בבוץ הטבעי נמצא במקום דרך קבע. כאשר מתכננים ימי כיף בים המלח בחוף מינרל, אפשר להזמין את המקום ולבקש למשל לסגור חלק ממנו או לסגור אותו לחלק מהיום כדי לאפשר לקבוצה לשהות שם ללא הפרעות. כמו כן קיימות הצעות שונות ופעילויות ייחודיות עבור הקבוצה המבקשת לערוך יום כיף במקום.

ליהנות, להתפנק, להתרגש

חוויה בים המלח איננה רק הבילוי והטבילה בים עצמו ובבוץ הטבעי, אלא הרבה יותר מזה. לכן כשמתכננים יום כיף בים המלח, חשוב לבדוק בדיוק מה ניתן לעשות בו. אפשר ליהנות מהטבילה בים והמנוחה על חופו, להתפנק מהטיפולים הקיימים בספא ולהתרגש מהנוף הקסום שמלווה את הכל.

כתבות נוספות
יום כיף בחוף מינרל
יום כיף בחוף מינרל
חוף מינרל רחב ידיים ומאפשר הקמת מתחמים שונים להנאה מלאה מיום כיף לקבוצות וחברות...
יום גיבוש בחוף מינרל
יום גיבוש בחוף מינרל...
חוף מינרל הינו חוף רחב ידיים ובעל טופוגרפית חוף נוחה המאפשרת הנאה מלאה ממפלס...
פסטיבל אהבה חול המועד פסח
פסטיבל אהבה חול המועד פסח...
קמפינג בכל המועד פסח ( לינת לילה ) לרשות האורחים  פינות צל, שולחנות, כיסאות,...