החל מה-01/01/2015 החוף יהיה סגור עקב שיפוצים עד להודעה חדשה!
As of 01/01/2015 the beach will be closed due to renovations until further notice!
По состоянию на 01/01/2015 пляже будет закрыт в связи с ремонтными до дальнейшего уведомления!
Ab 01/01/2015 Strand wird wegen Renovierungsarbeiten bis auf weiteres geschlossen!
Hebrew English Россия Deutsch español français
חוף מינרל ים-המלח

ים המלח חופים

ים המלח חופים

ים המלח חופים

ים המלח הוא אחת האטרקציות התיירותיות האטרקטיביות ביותר בישראל. יש סביב ים המלח חופים רבים בהם ניתן לבקר, בצד הישראלי כמובן, וכשמתכננים ביקור באזור ים המלח כדאי לברר מהו החוף המומלץ ביותר. בהקשר הזה חשוב לציין כי כל אחד מחפש משהו אחר, ולכן אם נוסעים עם חברים או משפחה, חפשו את החוף שיעניק לכם את מגוון האופציות שיענו על הצרכים של כל אחד ואחד מכם.

בילוי קסום בים המלח

ים המלח הוא מקום בעל קסם משלו. לא מדובר רק בשיזוף ומנוחה על שפת הים, אלא בפעילות של ממש. אולם בניגוד לפעילויות שונות הדורשות מאמץ פיזי כזה או אחר, פעילויות הקשורות בים המלח כוללות בדרך כלל השתכשכות במי הים המרפאים, מריחת בוץ טבעי הידוע בסגולותיו בחידוש תאי העור וזרימת הדם והתפנקות עם טיפולי עיסוי וטיפולים הוליסטיים נוספים בספא.

ים המלח חופים שלא כדאי לפספס

כשמחפשים סביב ים המלח חופים רלוונטיים לבלות בהם את החופשה או את יום הכיף שתכננתם לעצמכם, חפשו חוף שיעניק לכם את כל מה שאתם מחפשים. חוף מסודר שאסור לפספס. חוף מינרל מציע שכשוך ורגיעה מול ים המלח, בנוף קסום ושקט. בחוף קיימת בריכת מי גופרית טבעית בחום של 39 מעלות צלזיוס ובעלת מי מינרלים מים המלח. המים מגיעים לבריכה מנביעה באזור ואת דרכם אל הבריכה עצמה הם עושים בדרך טבעית ללא מגע יד אדם. בנוסף ניתן להתמרח בבוץ טבעי וליהנות ממגוון הטיפולים והעיסויים הקיימים בספא הממוקם על החוף.

לא מוותרים על השקט

חופשה רגועה ושלווה היא חופשה הרמונית עם הרבה שקט. סביב ים המלח חופים רבים אבל לא בכל חוף תמצאו שקט ורוגע. שקט והרמוניה משרים תחושה של התרוממות והתעלות, והאפשרות להיות במקום כזה שמזמין אותך להתפנק מול הנוף המדהים של המדבר, צווחת העיטים ורחש המלח שמתחת לרגליים, היא קסם. לכן, אין זה פלא כי אנשים בוחרים לשוב שוב ושוב אל החופים הקסומים של ים המלח, ואם קיים חוף מיוחד ואטרקטיבי שמעניק את הכל… אז זה הזמן פשוט לקחת את הדברים ולנסוע מיד לשם.

כתבות נוספות
יום כיף בחוף מינרל
יום כיף בחוף מינרל
חוף מינרל רחב ידיים ומאפשר הקמת מתחמים שונים להנאה מלאה מיום כיף לקבוצות וחברות...
יום גיבוש בחוף מינרל
יום גיבוש בחוף מינרל...
חוף מינרל הינו חוף רחב ידיים ובעל טופוגרפית חוף נוחה המאפשרת הנאה מלאה ממפלס...
פסטיבל אהבה חול המועד פסח
פסטיבל אהבה חול המועד פסח...
קמפינג בכל המועד פסח ( לינת לילה ) לרשות האורחים  פינות צל, שולחנות, כיסאות,...