החל מה-01/01/2015 החוף יהיה סגור עקב שיפוצים עד להודעה חדשה!
As of 01/01/2015 the beach will be closed due to renovations until further notice!
По состоянию на 01/01/2015 пляже будет закрыт в связи с ремонтными до дальнейшего уведомления!
Ab 01/01/2015 Strand wird wegen Renovierungsarbeiten bis auf weiteres geschlossen!
Hebrew English Россия Deutsch español français
חוף מינרל ים-המלח

יום כיף זוגי בספא

יום כיף זוגי בספא

יום כיף זוגי בספא

חושב על רעיון מקורי להצעת נישואין? רוצה לפנק את בן זוגך ליום ההולדת שלו? מחפשים מקום מעניין לחגוג יום נישואין, קבלת התואר, קידום בעבודה או רכישת דירה? ואולי אתם סתם זקוקים ליום אחד, יום של שקט ושלווה, רחוק מהעבודה, מהלימודים ומהילדים, יום כיף שהוא רק שלכם? יום כיף זוגי בספא יכול להיות הדבר שאותו אתם מחפשים, ושיכול להעניק לכם יום שכולו חלום.

ספא בים המלח

מלונות ספא ובתי ספא יש כמעט בכל מקום בארץ ובעולם, אבל ים המלח מעניק ייחודיות לבתי הספא שבו, באמצעות המינרלים הקיימים בים המלח ובהם משתמשים בבתי הספא. כמו כן, הבילוי בספא בים המלח עצמו מעניק ערך מוסף מאשר בילוי בספא אחר. ספא בים המלח מעניק טפול אותנטי וייחודי למתרחצים, וידוע בסגולותיו הבריאותיות וביכולותיו הטבעיות להעניק חיוניות לעור ולגוף.

יום כיף זוגי בספא – גם כיף וגם בריאות

כאשר מתכננים יום כיף זוגי בספא, חשוב ליהנות מספא שיש בו הכל, מקום שידאגו לכם לאורך כל היום, יום בו אתם המלך והמלכה: ידאגו לכם לארוחות, למגבות, ליין, ולמצב הרוח. זה כמובן, בנוסף לטיפולים השונים שתבחרו לעבור. בנוסף לכיף שתזכו לחוות ביום שכזה, חשוב לזכור כי טיפולי ספא הם גם טיפולי בריאות ויופי. מעבר לפינוק שיש בעיסוי שמנים ארומטי, הגוף עצמו זוכה להזנה ולרגיעה, מה שמוסיף כמובן לבריאות, ולא פחות חשוב – ליופי.

חוויה זוגית ייחודית

חוף מינרל בים המלח מציע ספא ובו חוויה זוגית ייחודית שלא תישכח לעולם. הספא מעניק מגוון טיפולי גוף ופנים, בהם קיים שימוש בחומרים ושמנים מינרלים טבעיים המצויים דרך קבע בים המלח ובמשקעים שבסביבותיו. יום כיף זוגי בספא הוא לא רק יום של כיף ושקט מהכל, אלא יום שהוא ממש חוויית פינוק זוגית. יום כיף זוגי בספא הוא יום ייחודי שמתאים לכל זוג, בכל גיל, מכל מקום בארץ. הספא בחוף מינרל מזמין אתכם ליהנות מהחוויה שוב ושוב, לאורך כל ימות השנה, ולהעצים את האהבה ואת הקשר הזוגי באמצעות טיפולי הספא המפנקים שלו.

כתבות נוספות
יום כיף בחוף מינרל
יום כיף בחוף מינרל
חוף מינרל רחב ידיים ומאפשר הקמת מתחמים שונים להנאה מלאה מיום כיף לקבוצות וחברות...
יום גיבוש בחוף מינרל
יום גיבוש בחוף מינרל...
חוף מינרל הינו חוף רחב ידיים ובעל טופוגרפית חוף נוחה המאפשרת הנאה מלאה ממפלס...
פסטיבל אהבה חול המועד פסח
פסטיבל אהבה חול המועד פסח...
קמפינג בכל המועד פסח ( לינת לילה ) לרשות האורחים  פינות צל, שולחנות, כיסאות,...