החל מה-01/01/2015 החוף יהיה סגור עקב שיפוצים עד להודעה חדשה!
As of 01/01/2015 the beach will be closed due to renovations until further notice!
По состоянию на 01/01/2015 пляже будет закрыт в связи с ремонтными до дальнейшего уведомления!
Ab 01/01/2015 Strand wird wegen Renovierungsarbeiten bis auf weiteres geschlossen!
Hebrew English Россия Deutsch español français
חוף מינרל ים-המלח

טיפולי ספא

***   מבצע זוגי מפנק בספא מינרל   ***

1. כניסה לחוף והנאה משלל מתקניו.

2. עיסוי זוגי קלאסי בשמנים ארומטיים 50 דק'

3. ארוחה זוגית בקפיטריה

4. חלוק, מגבת ותא לשמירת חפצים

 

מחיר החבילה – 599 

*המבצע תקף בימים א'-ה'
*החבילה כוללת שימוש בכל מתקני החוף ובריכת הגופרית החמה

חוף מינרל ים המלח | לבירורים והזמנות 02-99-44-888

חוף מינרל פתח למבקריו חדרי טיפולים המאפשרים מתן טיפולים מקצועיים במבחר עצום של עיסויים : עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי אבנים חמות, עיסוי קלאסי וכדומה. העיסויים נעשים בליווי שמנים ארומטיים ומוזיקת רקע נעימה. המטפלים בחוף מינרלים נמנים על השורה הראשונה של המטפלים במקצועיות, בניסיון ובאיכות השירות.

אנו רואים בטיפולים חוויה משלימה להנאת הגוף והנפש למתקנים הטבעיים אשר חוף מינרל מעניק- הספא הבריאותי הטבעי בים המלח.

טיפול שוודי בשמנים ארומטיים.

מקורו של העיסוי הקלאסי בסקנדינביה, שם פותח כמגע קסם להפגת הקור הצפוני. העיסוי השבדי נעזר בשמנים ומבוצע תוך כדי מתיחה והרפיה של השרירים שנועדו להאיץ את קצב חילוף החומרים, להמריץ את מחזור הדם, להפיג מתחים ולסלק רעלים. העיסוי הקלאסי נערך על מיטת טיפולים רכה במיוחד, כשהמטופל לבוש בגד תחתון.
ניתן להזמין עיסוי של 30 דק', 50 דק', עיסוי ארוך הנמשך על פני 80 דקות קסומות.

טיפול בשילוב של אבנים חמות
טיפול זה לקוח מהמסורת האינדיאנית העתיקה, רעיון הגיוני פשוט וממכר. האבנים הם חלוקי נחל מבזלת הספוגים מינרלים מן הטבע ובעלי תכונה של אגירת חום. האבנים החמות מונחות על מקומות שונים בגוף המטופל על מנת להקל, להרגיע ולשחרר כאבים פיזיים שונים מהגוף.
משך הטיפול כ 60 דקות.

טיפול לנשים הרות.
הטיפול מיועד לנשים הרות החל מהחודש הרביעי ועד לסוף ההריון. הטיפול תורם לשיכוך כאבים קלים המאפיינים את תקופת ההריון. טכניקות הטיפול משלבת התמקדות בגב,גפיים עליונות תחתונות וצוואר. במהלך הטיפול משולבים שמנים עדינים המתאימים לנשים בהריון. העיסוי משפיע על כל מערכות הגוף.
העיסוי נמשך 60 דקות.

שיאצו
טכניקת טיפול יפנית במגע, המבוססת על עקרונות הרפואה הסינית ("שי"-אצבע, "אצו"-לחץ). הטיפול מביא לשחרור חסימות אנרגטיות ולניתוב אנרגיה המביאה את הגוף לפעולה הרמונית. אופן הטיפול:הטיפול נעשה על ידי לחיצות של האצבעות, המרפקים והברכיים על נקודות איזון בגוף. המטופל נמצא על מזרון שמונח על הרצפה כשהוא לבוש בבגדים נוחים.
העיסוי נמשך 60 דקות

רפלקסולוגיה
ע"פ תורת הרפלקסולוגיה , כל איברי הגוף, על תפקודיהם הפיזיים וההוליסטיים משתקפים בכף הרגל, לכן דרך טכניקות עבודה שונות שנעשות על כף הרגל ניתן ליצור תנועה  וסירקולציה  בגוף התורמים לתהליך ניקוז רעלים, משפרים זרימת דם ולימפה, מאזנים מערכות עצביות והורמונאליות ומניעים את הגוף לכוון החלמה.

עיסוי טיבטי
עיסוי המבוסס על עקרונות הרפואה הטיבטי והסינית. העיסוי מתבצע עם מעט שמן ובטכניקות עבודה שונות תוך שימוש בחלקי היד השונים של המטפל: אצבעות, כף יד, מרפקים ואמות. התנועות ברובן  מעגליות וזורמות ותורמות להמרצה וחיות מחד, אך גם לתחושה של שחרור ורוגע.

**** חדש בחוף מינרל ****

איורוודה
טיפול הודי מסורתי בשמן חם.

עיסוי הנמשך על פני 80 דקות