החל מה-01/01/2015 החוף יהיה סגור עקב שיפוצים עד להודעה חדשה!
As of 01/01/2015 the beach will be closed due to renovations until further notice!
По состоянию на 01/01/2015 пляже будет закрыт в связи с ремонтными до дальнейшего уведомления!
Ab 01/01/2015 Strand wird wegen Renovierungsarbeiten bis auf weiteres geschlossen!
Hebrew English Россия Deutsch español français
חוף מינרל ים-המלח

טיול לים המלח עם ילדים

טיול לים המלח עם ילדים

טיול לים המלח עם הילדים

חופשה משפחתית דורשת תכנון יותר קפדני ופחות ספונטני, בכל זאת, מדובר כאן בילדים. יחד עם זאת, כאשר מתכננים את הטיול כמו שצריך, אפשר ליהנות מרגעים קסומים שלא יחזרו. בדרך כלל היעד לחופשות משפחתיות בארץ נופל על טבריה או אילת, אבל לעיתים דווקא טיול לים המלח עם הילדים, יכול להיות חלק מחופשה משפחתית מוצלחת ובלתי נשכחת.

חופשה משפחתית בים המלח

ים המלח הוא יעד תיירותי ברמה בינלאומית. תיירים מכל העולם מגיעים לים המלח כדי ליהנות מפלא ייחודי ומנוף עוצר נשימה. כאשר מחפשים חופשה עם הילדים, ים המלח הוא בהחלט אפשרות שיש לקחת בחשבון. מעבר לאטרקציה שבים עצמו, קיימות אטרקציות שונות לילדים וכן מסלולי טיול מותאמים למשפחות, בהם ניתן אף להתרשם מהנוף הייחודי של מדבר יהודה ומהקסם שקיימים בהרי המדבר.

בדרך לאילת עוצרים בים המלח

לפעמים לא חייבים לשהות במהלך כל החופשה כדי ליהנות מים המלח. ניתן לתכנון טיול לים המלח עם הילדים כיום בודד אחד, או בדרך לחופשה באילת או בחזרה ממנה. אם מתכננים את החופשה המשפחתית כך שיום אחד יוקדש לים המלח, אפשר ליהנות מהבילוי עם הילדים בים המלח לצד החופשה באילת למשל. חוף מינרל בים המלח, השייך לקיבוץ מצפה שלם מעניק חווית טיול ייחודית למשפחות עם ילדים, ובו ניתן ליהנות מהים עצמו, מהנוף והאווירה השקטה וכמובן, להסביר לילדים שתכנון החוף נעשה בצורה ירוקה וידידותית לסביבה. זהו ערך לא פחות חשוב שגם אותו כדי להעביר לילדנו.

 טיול לים המלח עם הילדים – לא סתם טיול

בבילוי בים המלח ניתן ליהנות ממגוון פעילויות המותאמות גם למשפחות עם ילדים. מעבר להנאה מהנוף והשלווה שקיים בחוף מינרל, ניתן ליהנות מטיפולי ספא, פעילויות לילדים וסיורים בסביבה. אטרקציות כמו טיולי ג'יפים, פינת חי ורכיבה על גמלים או חמורים, גם הם חלק מהנוף התיירותי במקום. אי לכך, טיול לים המלח עם הילדים הוא לא עוד טיול רגיל, זהו טיול עם ערך מוסף ועם הרבה חוויות קסומות ומרגשות.

כתבות נוספות
יום כיף בחוף מינרל
יום כיף בחוף מינרל
חוף מינרל רחב ידיים ומאפשר הקמת מתחמים שונים להנאה מלאה מיום כיף לקבוצות וחברות...
יום גיבוש בחוף מינרל
יום גיבוש בחוף מינרל...
חוף מינרל הינו חוף רחב ידיים ובעל טופוגרפית חוף נוחה המאפשרת הנאה מלאה ממפלס...
פסטיבל אהבה חול המועד פסח
פסטיבל אהבה חול המועד פסח...
קמפינג בכל המועד פסח ( לינת לילה ) לרשות האורחים  פינות צל, שולחנות, כיסאות,...