החל מה-01/01/2015 החוף יהיה סגור עקב שיפוצים עד להודעה חדשה!
As of 01/01/2015 the beach will be closed due to renovations until further notice!
По состоянию на 01/01/2015 пляже будет закрыт в связи с ремонтными до дальнейшего уведомления!
Ab 01/01/2015 Strand wird wegen Renovierungsarbeiten bis auf weiteres geschlossen!
Hebrew English Россия Deutsch español français
חוף מינרל ים-המלח

חנות מוצרי ים המלח

חנות מוצרי ים המלח

חנות מוצרי ים המלח

כאשר מבלים יום כיף או חופשה בת כמה ימים בים המלח, אפשר ליהנות ממגוון של פעילויות ואפשרויות שמציעים המקומות התיירותיים באזור. חוף מינרל למשל מציע אפשרויות של טיפולי ספא, בילוי עם הילדים וכן חנות מוצרי ים המלח המציעה מוצרי קוסמטיקה ובריאות העשויים מהמינרלים והחומרים הייחודיים של ים המלח הידועים בסגולותיהם הרפואיות והמשקמות.

חוף מינרל בים המלח

חוף מינרל הינו חוף יפהפה ומיוחד, המתוכנן באופן ייחודי כך שהוא משתלב עם הטבע במקום ועם הנוף המדהים. את החוף תכננו ובנו באמצעות חומרים אקולוגיים למען הסביבה, מבלי לפגוע בחוף ובטבע הסובב אותו. החוף מציע בילוי שקט ושלו בים המלח עצמו, ספא איכותי וכן חנות מוצרי ים המלח. חוף מינרל הוא למעשה חוף השייך לקיבוץ מצפה שלם והוא ידידותי הן לסביבה והן למתרחצים ולמבקרים המגיעים ליהנות מהבילוי בחוף עצמו.

חנות מוצרי ים המלח – בילוי בפני עצמו

כאמור, כחלק מהאפשרויות אותן מציע חוף מינרל, ניתן למצוא גם חנות מוצרי ים המלח. בחנות ניתן למצוא מגוון תכשירי קוסמטיקה ייחודיים העשויים מחומרים טבעיים ועשירים במינרלים הרפואיים הקיימים בים המלח. פעמים רבות ניתן למצוא בחנות תכשירים ומוצרים בהם משתמשים המטפלים בספא – מוצרים באיכות גבוהה ובעלי יכולות ריפוי וטיפול מדהימות. לצד תכשירי הקוסמטיקה, אפשר למצוא בחנות מגוון של מוצרים העשויים מחומרים שנמצאים בים המלח. מוצרים אלה הינם מוצרים רפואיים טבעיים המומלצים פעמים רבות על ידי רופאים קונבנציונאליים ואלטרנטיביים.

להגיע להתפנק ולצאת עם מזכרת שווה

בילוי בים המלח הוא בעיקר פינוק. יום של בילוי בשלווה ובשקט, ברוגע ובנועם. הנאה מסגולות המרפא של ים המלח ופינוק מהטיפולים הקיימים בספא. חנות מוצרי ים המלח הנמצאת במקום, מאפשרת גם לרכוש מזכרת ייחודית ושימושית, מהחוויה הקסומה למרגלות ים המלח. מזכרת שהיא ליופי, אבל לא כזו שמניחים בויטרינה בסלון, אלא מזכרת מיוחדת, שמניחים על הפנים. החנות כמובן מזמינה את כל המבקרים להתרשם מהמוצרים, לרכוש, ולחזור שוב, בביקור הבא, כדי לרכוש מוצרים נוספים שיעשו לכם רק טוב.

כתבות נוספות
יום כיף בחוף מינרל
יום כיף בחוף מינרל
חוף מינרל רחב ידיים ומאפשר הקמת מתחמים שונים להנאה מלאה מיום כיף לקבוצות וחברות...
יום גיבוש בחוף מינרל
יום גיבוש בחוף מינרל...
חוף מינרל הינו חוף רחב ידיים ובעל טופוגרפית חוף נוחה המאפשרת הנאה מלאה ממפלס...
פסטיבל אהבה חול המועד פסח
פסטיבל אהבה חול המועד פסח...
קמפינג בכל המועד פסח ( לינת לילה ) לרשות האורחים  פינות צל, שולחנות, כיסאות,...