החל מה-01/01/2015 החוף יהיה סגור עקב שיפוצים עד להודעה חדשה!
As of 01/01/2015 the beach will be closed due to renovations until further notice!
По состоянию на 01/01/2015 пляже будет закрыт в связи с ремонтными до дальнейшего уведомления!
Ab 01/01/2015 Strand wird wegen Renovierungsarbeiten bis auf weiteres geschlossen!
Hebrew English Россия Deutsch español français
חוף מינרל ים-המלח

חוף מומלץ בים המלח

חוף מומלץ בים המלח

חוף מומלץ בים המלח

כאשר מתכננים ביקור, בילוי או יום של כיף בים המלח, דבר ראשון, כדאי לחפש חוף מומלץ בים המלח, כזה שאפשר לסמוך עליו. נכון, ים המלח הוא מקום מדהים, וכך גם החופים שלו, אך בכל חוף קיימות אפשרויות פעילות שונות, וחשוב לברר ולבדוק מהו החוף המומלץ עבורכם. לא כדאי להשקיע ולהתאמץ רק כדי להגיע עד לים המלח, ולגלות שזה לא בדיוק מה שציפיתם לו.

חוף מינרל- חוף טבעי עם שפע הצעות טבעיות

אז מחפשים חוף מומלץ בים המלח? חוף מינרל הוא חוף שרבים המסיימים בילוי בו ממליצים בחום על ביקור בחוף. החוף עצמו הינו חוף שממקום בצפון ים המלח ושייך לקיבוץ מצפה שלם. החוף משתלב באופן טבעי בייחודיותו של הנוף הקסום ומציע בילוי שקט ושליו. בין האפשרויות הקיימות בחוף, ניתן ליהנות מטיפולי ספא מפנקים, בריכת מי גופרית טבעית, טבילה בים המלח, מריחת בוץ טבעי מים המלח וחנות מוצרי ים המלח.

סגולות ריפוי וקוסמטיקה

ים המלח ידוע כמחצב עשיר במינרלים טבעיים בעלי סגולות מרפא ייחודיות. לא מעט רופאים ממליצים על רחצה בים ועל מריחת הבוץ הטבעי של ים המלח כדרך לריפוי מחלות עור ואפילו מחלות נשימה שונות. מריחת הבוץ הטבעי ידועה כמסייעת להמרצת מחזור הדם, חיזוק השיער ושורשיו, חידוש תאי העור ולהרגשת התחדשות כללית לאחר הסרת הבוץ. כמו כן, הטבילה בים המלח עצמה תורמת לריפוי ושיקום נזקים בעור, וידועה כיעילה במיוחד בטיפול במחלות עור כפסוריאזיס ואסתמה של העור.

חוף מומלץ בים המלח – טיפולי ספא.

חוף מומלץ בים המלח צריך להיות חוף בעל אפשרויות לטיפולי ספא מרגיעים ומפנקים. הרי ייחודיותו של ים המלח הוא ביכולותיו הטבעיות לרפא, ומכוני ספא שונים משתמשים במוצרים העשויים ממינרלים של ים המלח כדי להציע את אותו אפקט. לכן השילוב של ספא על חוף ים המלח הוא שילוב מנצח, ואף הכרחי, כשמחפשים בילוי על החוף בים המלח. חוף מינרל מציע מגוון טיפולי ספא, כולל עיסויים וטיפולים ייחודיים לנשים הרות. הטיפולים הללו מסייעים להמרצת מחזור הדם, הרגעת העור והשרירים והורדת מתח.

כתבות נוספות
יום כיף בחוף מינרל
יום כיף בחוף מינרל
חוף מינרל רחב ידיים ומאפשר הקמת מתחמים שונים להנאה מלאה מיום כיף לקבוצות וחברות...
יום גיבוש בחוף מינרל
יום גיבוש בחוף מינרל...
חוף מינרל הינו חוף רחב ידיים ובעל טופוגרפית חוף נוחה המאפשרת הנאה מלאה ממפלס...
פסטיבל אהבה חול המועד פסח
פסטיבל אהבה חול המועד פסח...
קמפינג בכל המועד פסח ( לינת לילה ) לרשות האורחים  פינות צל, שולחנות, כיסאות,...